Vitajte na našej stránke. Dnes je 30. 09. 2020 a meniny má/je sviatok: Jarolím

AUTO POŽIČOVŇA     Základné informácie
 • Auto požičovňa - EURO centrum je zameraná na poskytovanie služieb v oblasti zapožičiavania automobilov prípadne aj šoféra. Našou filozofiou je ponúkať vozidlá a služby na takej úrovni, aby ste sami zistili, že naša auto požičovňa - EURO centrum je Vás partner, ktorého služby budete využívať aj v budúcnosti. Auto požičovňa - EURO centrum sa prispôsobuje Vašim potrebám a je Vám k dispozícií 24 hodín denne. Všetky Vaše otázky a nejasnosti týkajúce sa prenájmu Vám vždy radi zodpovieme na uvedenom telefónnom čísle 0904 703 905.

 • Doklady potrebné na uzatvorenej zmluvy o zapožičaní osobného automobilu
  Žiadateľ
  - vodičský preukaz, občiansky preukaz alebo cestovný pas, minimálny vek 18 rokov, doba prenajatia vozidla minimálne 3 hodiny.
  Ručiteľ - 2 platné doklady totožnosti /občiansky preukaz, cestovný pas, vodičský preukaz alebo preukaz poistenca/, minimálny vek 18 rokov.

 • Platobné podmienky
  Ceny za prenájom
  sú uvedené v cenníku a platia sa vopred pri preberaní auta v hotovosti.

 • Záloha za vozidlo
  Prenajímateľ
  si vyhradzuje právo požadovať od nájomcu zábezpeku bez udania dôvodu. Výška zábezpeky závisí výlučne od rozhodnutia prenajímateľa.

 • Obsah prenájmu
  V cene prenájmu
  sú zahrnuté: prenájom vozidla na zmluvne určenú dobu, asistenčné služby obsiahnuté v havarijnom poistení, služby spojené s likvidáciou prípadnej poistnej udalosti, neobmedzený počet kilometrov, povinné zákonné poistenie, havarijné poistenie v SR aj v zahraničí, pravidelná údržba, kontrolné prehliadky, olej a iné prevádzkové náplne okrem pohonných hmôt.

 • Poistenie
  Automobily
  sú plne havarijne a zákonne poistené. V prípade hrubého porušenia predpisov (užitie drog, alkoholu a iných omamných látok) je klient plne zodpovedný za všetky škody spôsobené na prenajatom vozidle.

ZAVOLAJTE NÁM

Informácie a rezervácie:

0904 703 905

eurocentrum@zoznam.sk

AUTO POŽIČOVŇA
Konverzný kurz
1€ = 30,1260 Sk

EURO centrum
Mariánska 15 A
971 01 Prievidza
Kontakt : 0904 703 905

www.eurocentrum.icm.sk
eurocentrum@zoznam.sk

Created by © 2006 www.WebCreative.info